Jakie są korzyści modelowania warg sromowych?

Jakie są korzyści modelowania warg sromowych?

Z zabiegu modelowania warg sromowych kwasem hialuronowym mogą skorzystać jednakowo kobiety, które zmagają się z wiotkimi wargami sromowych, a także które mają kompleksy spowodowane starzejącą się skórą w okolicach intymnych. Kobiety, które często zauważają u siebie nawracające infekcje intymne, urazy, a także odczuwają spory dyskomfort w okolicach sromu, który spowodowany jest zbyt małymi wargami sromowymi, wręcz zachęcane są do wykonania zabiegu modelowania warg sromowych kwasem hialuronowym. Nadmierne infekcje i wspomniana suchość pochwy mogą mieć również podłoże medyczne, a więc zbyt małe wargi sromowe nie potrafią ochronić kanału rodnego. 

Kto nie powinien korzystać z zabiegu?
Oczywiście zabieg modelowanie warg sromowych Warszawa nie jest przeznaczony dla każdego. Z zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie powinny korzystać kobiety w ciąży, jak również kobiety karmiące piersią. Kategorycznie zabiegu powinny unikać osoby z uczuleniem na kwas hialuronowy, a także z chorobami nowotworowymi. Zabieg warto przełożyć na inny termin jeżeli aktualnie zmagamy się ze stanami zapalnymi pochwy lub infekcjami. 

Zalety modelowania warg sromowych
Dlaczego zabieg modelowania warg sromowych cieszy się taką popularnością? Modelowanie warg sromowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w klinice medycyny estetycznej Dr Parda przyczyni się do poprawy wyglądu okolic intymnych, a także przywróci im odpowiednie nawilżenie, objętość, jędrność, a nawet przyczyni się do mniejszego reagowania na proces starzenia się. Kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w naszym organizmie, wstrzykiwany jest pod znieczuleniem miejscowym za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Małoinwazyjny zabieg to gwarancja szybkich i długotrwałych efektów (utrzymuje się nawet do 2 lat), a także brak okresu rekonwalescencji - po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Zabieg modelowania warg sromowych nie tylko poprawi wygląd okolic intymnych, ale również zwiększy podatność skóry na bodźce, co z pewnością przyczyni się do poprawy życia seksualnego. 

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Nadpotliwość jest dość krępującym problemem,...
W poradach zdrowotnych czy artykułach o odchudzan...
Coraz większą popularnością w gabinetach medyc...
Osocze bogatopłytkowe to jeden z najczęściej st...
Chcesz stracić kilka kilogramów? Głodówka nie ...
Na twarzach młodych osób często zauważal...