Kwas hialuronowy zalety i przeciwwskazania

Kwas hialuronowy zalety i przeciwwskazania

Kwas hialuronowy to produkt, który jest chętnie wykorzystywany w zabiegach medycyny estetycznej - gwarantuje naturalny i w pełni odwracalny efekt, nie powoduje skutków ubocznych, a także wraz z mijającymi po zabiegu dniami efekty są coraz lepsze. Kwas hialuronowy jest świetną alternatywą dla osób, które nie chcą stosować neurotoksyny https://www.drparda.com.pl/oferta/neurotoksyna lub na początku wolą sprawdzić, jaki będzie efekt przeprowadzonego zabiegu z substancją, która po pewnym czasie ulegnie degradacji i poddawana zabiegowi część powróci do swojego naturalnego kształtu.

Pełne i zmysłowe usta na Walentynki
Jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów w Klinice Medycyny Dr Parda jest powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym https://www.drparda.com.pl/blog/modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym . Kwas hialuronowy dostarczany do gabinetu z zaufanych źródeł pomoże subtelnie zmienić proporcje twarzy, dzięki czemu zyska na spójnym i nadzwyczaj harmonijnym wyglądzie. Z zabiegu mogą skorzystać Panie, które chcą poprawić kształt swoich ust, skorygować ich asymetrię, a także naturalnie je wypełnić i nadać im kobiecej zmysłowości. Kwas hialuronowy świetnie nadaje się do przeprowadzenia zabiegu, w którym zarysowaniu ulegnie kontur ust, który zaciera się wraz z wiekiem. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy wstrzykiwany w usta dba o ich odpowiednie nawilżenie, dzięki czemu usta będą prezentować się nadzwyczajnie.

Kto powinien zrezygnować z kwasu hialuronowego?
Chociaż modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym jest procedurą bezpieczną, odwracalną, a zarazem małoinwazyjną to jednak z zabiegu powinny zrezygnować osoby z nadwrażliwością na kwas hialuronowy, kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, a także osoby z chorobami nowotworowymi. Zabieg modelowania ust powinny odpuścić również osoby z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, a także z infekcjami oraz stanami zapalnymi skóry.

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Na twarzach młodych osób często zauważal...
Pajączki to potoczna nazwa na teleangiektazje, cz...
Kwas hialuronowy to produkt, który jest ch...
Cellulit to przyczyna kompleksów wielu kobiet. Po...
Konferencje naukowe online cieszą się coraz wię...
Ultrasonografia, a więc USG to badanie, któ...