Kwas hialuronowy zalety i przeciwwskazania

Kwas hialuronowy zalety i przeciwwskazania

Kwas hialuronowy to produkt, który jest chętnie wykorzystywany w zabiegach medycyny estetycznej - gwarantuje naturalny i w pełni odwracalny efekt, nie powoduje skutków ubocznych, a także wraz z mijającymi po zabiegu dniami efekty są coraz lepsze. Kwas hialuronowy jest świetną alternatywą dla osób, które nie chcą stosować neurotoksyny https://www.drparda.com.pl/oferta/neurotoksyna lub na początku wolą sprawdzić, jaki będzie efekt przeprowadzonego zabiegu z substancją, która po pewnym czasie ulegnie degradacji i poddawana zabiegowi część powróci do swojego naturalnego kształtu.

Pełne i zmysłowe usta na Walentynki
Jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów w Klinice Medycyny Dr Parda jest powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym https://www.drparda.com.pl/blog/modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym . Kwas hialuronowy dostarczany do gabinetu z zaufanych źródeł pomoże subtelnie zmienić proporcje twarzy, dzięki czemu zyska na spójnym i nadzwyczaj harmonijnym wyglądzie. Z zabiegu mogą skorzystać Panie, które chcą poprawić kształt swoich ust, skorygować ich asymetrię, a także naturalnie je wypełnić i nadać im kobiecej zmysłowości. Kwas hialuronowy świetnie nadaje się do przeprowadzenia zabiegu, w którym zarysowaniu ulegnie kontur ust, który zaciera się wraz z wiekiem. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy wstrzykiwany w usta dba o ich odpowiednie nawilżenie, dzięki czemu usta będą prezentować się nadzwyczajnie.

Kto powinien zrezygnować z kwasu hialuronowego?
Chociaż modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym jest procedurą bezpieczną, odwracalną, a zarazem małoinwazyjną to jednak z zabiegu powinny zrezygnować osoby z nadwrażliwością na kwas hialuronowy, kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, a także osoby z chorobami nowotworowymi. Zabieg modelowania ust powinny odpuścić również osoby z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, a także z infekcjami oraz stanami zapalnymi skóry.

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Przybieranie na wadze pomimo stosowaniu diet, zmę...
Jednym z zabiegów cieszących się ogromną...
Nadpotliwość jest dość krępującym problemem,...
Po powrocie z pracy czujesz, że twoje nogi są ci...
W poradach zdrowotnych czy artykułach o odchudzan...
Pajączki to potoczna nazwa na teleangiektazje, cz...