Kwasy Omega 3

Kwasy Omega 3

Obecnie wiele osób zmaga się z problemami układem krążenia. Jest to spowodowane nieprawidłową dietą oraz brakiem aktywności fizycznej. Efektem tego są nie tylko choroby serca, ale także nieprawidłowe krzepnięcie krwi, które rozszerza naczynia krwionośne i powoduje powstawanie na kończynach dolnych cienkich, czerwonych lub niebieskich nici. Potocznie nazywa się je "pajączkami"- bo tworzą nieestetyczne sieci na nogach. Aby temu zapobiegać, warto działać dwutorowo- od wewnątrz, np. wzbogacając swoją dietę o odpowiednią suplementację oraz od zewnątrz korzystając z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Gold Omega 3 D3+ K2 to suplement diety, który pomoże przywrócić prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia. Jest polecany tym wszystkim, którzy dbają o kondycję serca, ale także chcą zadbać o swoje kości , prawidłowe krzepnięcie krwi oraz odporność swojego organizmu.
Suplement ten posiada zbilansowany skład, który całkowicie uzupełni dietę w kwasy tłuszczowe Omega -3 oraz witaminy D i K. Dzięki temu produkt ten wspomaga kondycję zębów oraz kości i korzystnie wpływa na odpowiednie funkcjonowanie układu krwionośnego- organizm będzie lepiej funkcjonował, ale także będzie można wstrzymać powstawanie pierwszych objawów niewydolności żylnej jakimi są pękające naczynka na nogach.
Warto zadbać o to jak najwcześniej ponieważ przewlekła niewydolność żylna i każdy z jej objawów, także pajączki to proces nieodwracalny. W zdrowym organizmie naczynia krwionośne rozszerzają się i kurczą w zależności od warunków. Kiedy mechanizm ten jest zaburzony słabe i kruche naczynia krwionośne pękają tuż pod skórą. Przyjmują wtedy postać rozgałęziających się fioletowych niteczek na skórze. To pierwszy zwiastun zaburzeń procesu krążenia żylnego, a tym samym początek problemów z żyłami.

Kiedy popękane naczynka pojawią się na nogach można usunąć je za pomocą zabiegu laserowego zamykania naczynek. Jest to bardzo skuteczny i bezbolesny zabieg. Cieszy się on ogromną popularnością ponieważ wykazuje się niewielkim stopniem inwazyjności, dając doskonałe efekty. Z takiego zabiegu można skorzystać w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda. Jest on tu wykonywany przy pomocy urządzenia o nazwie V-LASER. To innowacyjny, bardzo precyzyjny sprzęt, który dociera do rozszerzonego naczynia powodując jego gwałtowne podgrzanie i zamknięcie. Zabieg jest bezbolesny. U pacjentów o niskim progu wrażliwości i dużych zmianach naczyniowych może on wywoływać pieczenie lub lekkie szczypanie. Zabieg może wymagać kilku powtórzeń, co jest uzależnione od liczby naczyń. Dzięki temu całkowicie będzie można zlikwidować wszelkie niedoskonałości.

Stosując odpowiednią suplementację w połączeniu z dobrze dobranymi zabiegami estetycznymi możliwe jest zachowanie dobrego zdrowia i pięknego wyglądu.

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Przetestowałaś wszystkie dostępne na rynku krem...
Co to jest klinika medycyny estetycznejKlinki medy...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Dermatoskopia jest badaniem, które w znaczn...
Botox w leczeniu bruksizmu - na czym polega zabieg...
Stres i zmęczenie to uczucia, które są si...