Mezoterapia na cienie pod oczami

Mezoterapia na cienie pod oczami

Przetestowałaś wszystkie dostępne na rynku kremy pod oczy i żaden nie pomógł pozbyć się nieestetycznych cieni? Codziennie rano musisz nakładać korektor, jednak czujesz, że to tylko chwilowe rozwiązanie? Pozbycie się sińców pod oczami jest możliwe na dużej. Obecnie medycyna estetyczna zna wiele sposobów na to, jak poradzić sobie z tym problemem. Często polecanym zabiegiem jest mezoterapia igłowa.

Skąd się biorą cienie pod oczami?
Cienie pod oczami to naczynia żylne, które prześwitują przez delikatną skórę powieki dolnej. Widoczność cieni jest zależna od od tego, jak cienka jest skóra. To właśnie dlatego problem nasila się wraz z wiekiem, gdy skora traci gęstość. Aby pozbyć się cieni pod oczami należy ją pogrubić i poprawić jej strukturę. W tym celu stosuje się m. in. mezoterapię.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg mezoterapii w okolicy oczu jest bardzo szybki, a czas wykonania zależy od tego, czy zdecydujemy się na wykorzystanie w zabiegu osocza bogatopłytkowego PRP czy innej substancji odżywczej. W przypadku pierwszego rozwiązania, czas zabiegu naturalnie ulega wydłużeniu ze względu na konieczność pobrania od pacjentki krwi i jej odpowiedniego przygotowania. Krew odwirowywana jest w specjalnej wirówce, w której oddziela się osocze. Następnie substancję wprowadza się przy pomocy bardzo cienkiej igły pod skórę. Ukłucia są ledwie wyczuwalne, a po wcześniejszym zastosowaniu miejscowego znieczulenia niemal zupełnie bezbolesne.

Jakie są efekty?
Po zabieg mezoterapii, substancje odżywcze zawarte w osoczu stymulują odbudowę i rewitalizację skóry. Staje się ona grubsza i bardziej jędrna, dzięki czemu czerwone naczynia włosowate stają się mniej widoczne. Mezoterapia działa również korzystnie na poprawę krążenia, dzięki czemu płyny ustrojowe gromadzą się pod skórą w mniejszej ilości, nie powodując opuchnięć. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, jednak dla lepszej skuteczności warto wykonać określoną liczbę powtórzeń sugerowaną przez lekarza.

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Wolumetria twarzy - jak uzyskać idealny owal bez ...
Przybieranie na wadze pomimo stosowaniu diet, zmę...
Mezoterapia znajduje szerokie zastosowanie w medyc...
Przetestowałaś wszystkie dostępne na rynku krem...
Stres i zmęczenie to uczucia, które są si...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...