Oczyszczanie wodorowe urządzeniem HydroREGEN

Oczyszczanie wodorowe urządzeniem HydroREGEN

Oczyszczanie wodorowe to jeden z nowoczesnych zabiegów w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest doskonałym sposobem na kompleksową i dogłębną pielęgnację skóry. Wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury, która działa w oparciu o aktywny wodór i jego zdolności antyoksydacyjne na poziomie komórkowym.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?
Oczyszczanie wodorowe to zabieg zapewniający kompleksowy rezultat dzięki szerokiej funkcjonalności urządzenia HydroREGEN od MesoLogic. Wyposażone ono jest w sześć głowic o różnym działaniu, które pozwalają dogłębnie oczyścić i odżywić skórę. Urządzenie wykorzystuje generator strumienia wody, który lekarz wykonujący zabieg kieruje na skórę pacjenta.
Podczas tego procesu dochodzi do przeniknięcia wgłąb skóry mikrocząsteczek wodoru, które posiadają zdolność neutralizacji wolnych rodników, będących jedną z głównych przyczyn przedwczesnego starzenia się skóry. Oprócz głowicy do oczyszczania wodorowego, w urządzeniu znajduje się również głowica do peelingu kawitacyjnego, infuzji tlenowej, ultradźwięków, radiofrekwencji, a także głowica chłodząca, która zapewnia skórze po zabiegu przyjemne ukojenie oraz wspomaga efekt.

Jakie rezultaty zapewnia oczyszczanie wodorowe HydroREGEN?
Dzięki sześciu głowicom zabiegowym możliwe jest przeprowadzenie wieloetapowego zabiegu oczyszczania skóry. Wodór, który jest w tej terapii głównym składnikiem aktywnym charakteryzuje się bardzo niewielką masą i rozmiarami, dlatego jest w stanie skutecznie i łatwo przenikać nawet do komórek skóry. Eliminacja wolnych rodników powoduje, że skóra starzeje się wolniej, dlatego zabieg jest znakomitym narzędziem polecanym w ramach profilaktyki anti-aging - wygładzanie zmarszczek Warszawa.
Dodatkowo peeling kawitacyjny pozwala pozbyć się martwego naskórka i odblokować pory skóry. Zabieg przynosi więc znakomitą poprawę osobom z problemem tłustej cery i towarzyszącemu jej często trądzikowi czy zaskórnikom. Infuzja tlenowa i ultradźwięki odżywiają skórę i poprawiają jej nawilżenie, natomiast fale radiowe polepszają jędrność i elastyczność.

Opinie o klinice (6)
Sylwia
Polecam zabieg oczyszczania wodorowego w klinice dr Pardy w Piasecznie. Efekt nieziemski!
Luiza
Zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty, świetnie oczyszcza skórę i ją odmładza.
~Aleksadnra
Zabieg skuteczny, znacznie poprawił się wygląd mojej skóry.
~Paulina
Oczyszczanie wodorowe jest jednym z nowszych zabiegów, które pozwalają na kompleksową i dogłębną pielęgnację skóry.
~Ewa
Najlepsze urządzenie na rynku. Sześć różnych głowic pozwalana na dogłębną i odżywczą regenerację skóry.
~Medycyna estatyczna
Produkty dla medycyny estetycznej stanowią niezbędne wyposażenie każdego gabinetu zabiegowego. Właściwy ich wybór jest niezmiernie ważny, ponieważ decyduje o tym czy zabieg będzie dla pacjenta bezpieczny, a efekty satysfakcjonujące. Nasz serwis powstał, aby ułatwić wybór odpowiednich urządzeń, materiałów i preparatów profesjonalistom specjalizującym się w wykonywaniu zabiegów.

Prezentujemy spis poszczególnych produktów, dzięki którym w szybkim czasie można znaleźć odpowiednie produkty do zabiegów. Nasz katalog zawiera wyłącznie sprawdzonych i wiarygodnych dostawców, którzy od lat dostarczają swój sprzęt i narzędzia dla najlepszych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej. Produkty, które można tutaj znaleźć oferują wysoki standard, są przebadane, a bezpieczeństwo i jakość potwierdzone są stosownymi certyfikatami.

Można znaleźć u nas m.in. produkty do mezoterapii czy oczyszczania wodorowego. Przy wszystkich artykułach znajduje się jego dokładny opis oraz link do strony,gdzie można uzyskać więcej informacji.
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Kwas hialuronowy to produkt, który jest ch...
Jednym z zabiegów cieszących się ogromną...
"Pajączki" są potoczną nazwą dla zmian estetyc...
Obrzęk jest efektem nagromadzenie się w przestrz...
Przebarwienia zębów to inaczej odbarwienia, któ...