Technologia Leonardo w walce z nadmiernym owłosieniem

Technologia Leonardo w walce z nadmiernym owłosieniem

Zabieg epilacja laserowa nie musi kojarzyć się z bólem i długim czasem spędzonym w gabinecie. Teraz niechciane włoski można usunąć znacznie szybciej i w pełni komfortowo. To wszystko możliwe jest dzięki najnowocześniejszej technologi Leonardo A.L.T., którą opracowali izraelscy inżynierowie. Stanowi ona zdaniem ekspertów skuteczniejszą alternatywę w walce z owłosieniem niż lasery i urządzenia IPL.

Czym jest technologia Leonardo A.L.T.?
Technologia Leonardo A.L.T. to najnowocześniejszy na świecie system energii świetlnej bazujący na akumulacyjnym impulsie światła. Produkuje pięć razy silniejszą energię od urządzeń wcześniejszych generacji. Może być wykorzystywana nie tylko do usuwania zbędnego owłosienia, ale również leczenia rumienia, usuwania przebarwień, czy odmładzania skóry. Długość fali może być dostosowywana odpowiednio do każdego ze wskazań. Urządzenie jest wyposażone w specjalny system chłodzenia, działający w czasie rzeczywistym. Dzięki temu pacjenci poddawani zabiegom nie odczuwają bólu, nawet pomimo braku znieczulenia.

Technologia A.L.T. w usuwaniu włosów
Zabieg A.L.T. dzięki połączeniu wysokiej energii i systemu protekcji skóry pozwala oddziaływać znacznie skuteczniej na cebulki włosów nie powodując poparzeń ani dyskomfortu. Zabieg epilacji całego ciała można dzięki temu przeprowadzić znacznie szybciej niż kiedykolwiek dotąd. W przypadku laserów i urządzeń IPL konieczne było wykonanie kilku ruchów na danym obszarze, aby doszło do zniszczenia struktury włosa. Technologia A.L.T. umożliwia dokonanie tego już za pierwszym razem. Dzięki temu usunięcie włosów na całym ciele możliwe jest już w 18 minut. Zabieg można wykonać na niemal wszystkich obszarach ciała - nogach, przedramionach, pod pachami, w okolicy bikini, na twarzy i innych miejscach, w których przeszkadza nam zbędne lub nadmierne owłosienie.

Opinie o klinice (4)
Wiktoria
Epilacja laserowa w wykonaniu pani dr Pardy przyniosła bardzo dobre rezultaty. Zabieg był dla mnie bezbolesny, a tego najbardziej się obawiałam.
Aleksandra
Technologia A.L.T. świetnie sprawdziła mi się w klinice pani dr Pardy. Polecam każdemu.
Malwina
Potwierdzam, jest tak jak w opisie. Nic nie boli, a efekty są trwałe i szybkie.
Aleksandra
Planuje skorzystać z tego zabiegu. Daje świetne efekty w krótkim czasie.
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Dłonie - nasza wizytówka i najlepszy dowód tego...
Na twarzach młodych osób często zauważal...
Mezoterapia znajduje szerokie zastosowanie w medyc...
Coraz większą popularnością w gabinetach medyc...
"Pajączki" są potoczną nazwą dla zmian estetyc...
Nadpotliwość jest dość krępującym problemem,...