Ultrasonografia skóry twarzy - nowy standard w medycynie estetycznej

Ultrasonografia skóry twarzy - nowy standard w medycynie estetycznej

Ultrasonografia, a więc USG to badanie, które jest nieodzowną metodą diagnostyczną w wielu dziedzinach medycyny — w tym także medycyny estetycznej, gdzie uznawane jest za nowy standard. W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda już od prawie roku konsultacje z pacjentami są dodatkowo poszerzone o USG, dzięki czemu możliwe jest zminimalizowanie powikłań naczyniowych, jak również zaplanowanie skutecznej procedury estetycznej. USG twarzy jest również chętnie wykorzystywane w przypadku leczenia powikłań bólowych czy naczyniowych, z którymi zgłasza się pacjent z innego gabinetu po wcześniej wykonanej procedurze. Ultrasonografia umożliwia działanie skuteczne, bezpieczne i przede wszystkim nadzwyczaj trafne. Na czym polega konsultacja z USG twarzy?

Złoty standard, czyli USG twarzy
Konsultacja USG twarzy w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda umożliwi stworzenie efektywnego planu zabiegowego poprzez wizualizację struktur skóry, a także diagnostykę zdeponowanych implantów skóry. W przypadku ultrasonografii skóry najlepszą korzyścią takiej diagnostyki jest mapowanie naczyń, co jest konieczne do bezpiecznego przeprowadzenia nieinwazyjnych procedur medycznych ze względu na anomalie naczyniowe. Jednym z największych wskazań do wykonania USG twarzy jest mapowanie naczyń, jak również diagnostyka i leczenie problemów naczyniowych czy również ocena komponentów skóry, mięśni twarzy i tkanki podskórnej.

Czy USG twarzy jest bezpieczne?
Ultrasonografia twarzy jest metodą diagnostyczną jak najbardziej bezpieczną dla zdrowia pacjenta. Jest to metoda małoinwazyjna i przede wszystkim bezbolesna, którą mogą przeprowadzać nawet kobiety w ciąży. Zaletą USG twarzy jest możliwość szybkiego rozpoznania problemu oraz dobrania najskuteczniejszych metod działania, jak również monitorowania zabiegów, dzięki czemu pacjentom niesiona jest skuteczna i efektowna pomoc.

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

Czym zajmują się kliniki medycyny estetycznejMed...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Wampirzy lifting - choć ta nazwa brzmi tajemniczo...
Pajączki to potoczna nazwa na teleangiektazje, cz...
Oczyszczanie wodorowe to jeden z nowoczesnych zabi...