Wolumetria dłoni - efekty zabiegu

Wolumetria dłoni - efekty zabiegu

Dłonie - nasza wizytówka i najlepszy dowód tego jak o siebie dbamy. Tuż po twarzy, to właśnie one stanowią element, na który zwracamy największą uwagę. To jednak nie efektywny manicure czy droga biżuteria jest tym, co ma decydujące znaczenie. Najważniejsza jest skóra dłoni i jej kondycja. Gładkie, aksamitne i wypielęgnowane dłonie mogą dodać wiele pewności siebie. Z kolei szorstka i cienka skóra pokryta przebarwieniami może sprawić, że przy każdej okazji będziemy chować dłonie pod stół, a podanie ręki będzie wywoływać w nas duży dyskomfort. Regeneracja skóry dłoni jest na szczęście możliwa dzięki zabiegowi wolumetrii.

Starzenie się skóry dłoni
Często można spotkać się z twierdzeniem, że dłonie zdradzają nasz wiek o wiele bardziej niż twarz. Nie ma w tym nic dziwnego - w końcu skórę twarzy traktujemy bardzo delikatnie. Nawilżamy ją, chronimy przed słońcem i stosujemy kosmetyki opóźniające procesy starzenia. Ze skórą dłoni nie postępujemy jednak już tak zapobiegliwe. Nie chronimy jej w takim samym stopniu kosmetykami, a ponadto narażamy na działanie detergentów podczas mycia naczyń i sprzątania oraz wysuszamy ją ciągłym myciem. Niestety, skóra na dłoniach jest bardzo cienka i uboga w tkankę tłuszczową, dlatego z biegiem lat uwidaczniają się na niej naczynia, ścięgna i zarysy kości śródręcza. Proces ten zachodzi szybciej niż w przypadku innych partii ciała. Na szczęście możemy przeciwdziałać mu zabiegiem wolumetrii https://www.drparda.com.pl/oferta/przeszczep-tluszczu-micro-nanofat/wolumetria-twarzy-szyi-dloni

Wolumetria dłoni sposobem na poprawę ich wyglądu
Zabieg wolumetrii kojarzy nam się zazwyczaj z poprawą owalu twarzy. Ten rodzaj terapii można jednak zastosować również na inne partie ciała, między innymi dłonie. W tym celu można wykorzystać różne preparaty. Lekarz medycyny estetycznej powinien dostosować odpowiedni do potrzeb pacjenta. Bardzo popularny jest w tym przypadku kwas hialuronowy, który pozwala uzyskać efekt wypełnienia i głębokiego nawilżenia skóry. Dzięki jego zastosowaniu skóra odzyskuje gęstość i elastyczność, dlatego dłonie wyglądają znacznie młodziej. W ostaniach latach coraz więcej klinik medycyny estetycznej oferuje zabiegi Micro&Nanofat, które polegają na pobraniu od pacjenta tkanki tłuszczowej, a następnie podaniu jest w miejsce, które wymaga odnowy, w tym przypadku do skóry dłoni. Ze względu na to, że preparat zabiegowy jest w tym przypadku w 100 procentach biozgodny, wolumetrię dłoni z wykorzystaniem technologii Micro&Nanofat można przeprowadzać także u osób skłonnych do alergii.

Opinie o klinice (3)
Monika
Wolumentria dłoni to bardzo dobry zabieg na pomarszczone dłonie, które są dla nas problematyczne pod względem estetycznym.
Sara
Chciałabym skorzystać z takiego zabiegu.
Jadwiga
Wolumetria dłoni przyniosła świetne efekty. Nie sądziłam, że w takim stopniu uda się poprawić kondycję skóry w tym miejscu.
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Pajączki to potoczna nazwa na teleangiektazje, cz...
Większość zabiegów laserowych wykonywany...
Kwas hialuronowy to produkt, który jest ch...
Stres i zmęczenie to uczucia, które są silnie z...
Czym zajmują się kliniki medycyny estetycznejMed...
Po powrocie z pracy czujesz, że twoje nogi są ci...