Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj

Miejsce w Rankingu: 10
Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj
Widok 8
50-052
tel: 604 186 346 https://baglaj.com.pl/cde/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Wszystko o klinice

Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj jest miejscem, w którym priorytet stanowi dobre samopoczucie pacjenta i jego zadowolenie. Dlatego też klinika znajduje się w korzystnej lokalizacji, a jej personel zapewnia nie tylko profesjonalną opiekę, ale też miłą atmosferę i życzliwe, wyrozumiałe podejście.

By spełniać jak najwyższe standardy, w klinice korzysta się jedynie z profesjonalnego sprzętu pochodzącego od sprawdzonych, cenionych na świecie producentów. Wraz z specjalistycznymi preparatami zapewnia on bezpieczeństwo zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi, a także gwarantuje satysfakcjonujące i długotrwałe efekty. Specjaliści tworzący zespół kliniki stale podwyższają swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i zjazdach. Umożliwia im to uzupełnianie oferty o nowoczesne, sprawdzone zabiegi. Na ich czele stoi dr Małgorzata Bagłaj - specjalistka w zakresie dermatologii, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się leczeniem toksyną botulinową i wypełniaczami.


Oferta kliniki Bagłaj jest szeroka, dzięki czemu zabieg dla siebie znajdzie niemalże każda osoba zmagająca się z jakimś problemem natury estetycznej czy dermatologicznej. Wśród proponowanych usług jest leczenie chorób skóry takich jak trądzik, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca czy grzybica. Lekarze kliniki zajmują się też usuwaniem wszelkich niepokojących znamion, kaszaków i włókniaków oraz realizują zabiegi elektrokoagulacji i krioterapii.
W ramach zabiegów skierowanych na ciało wykonują poprawiający wygląd skóry thermolifting czy usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dużą część oferty ośrodka stanowią też czynności z obszaru laseroterapii. Przy pomocy tej nowoczesnej technologii lekarze są w stanie usunąć przebarwienia skóry, niepożądane blizny i rozstępy, a także wyleczyć łagodne zmiany naczyniowe. Osoby chcące natomiast przywrócić swojej skórze młodzieńczy wygląd mogą zdecydować się na zabiegi z użyciem nici liftingujących, wypełniania zmarszczek czy modelowania ust.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (2)
Kasia
Zmagałam się z trądzikiem od wielu lat, byłam u wielu specjalistów, efekty były raczej średnie. Dopiero w klinice Bagłaj trafiłam na dobrego specjalistę, który pomógł mi pozbyć się trądziku. Szczerze polecam.
Grażyna
Dobre samopoczucie pacjenta i jego zadowolenie - w tym miejscu zdecydowanie wywiązują się z fundamentalnych zasad. Polecam.
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

WIELKA ODRZAŃSKA 30
70-535 Szczecin
tel: 534224229
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Wodociągowa 47
30-205 Kraków
tel: tel:+48602439555
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Abrahama 25
81-825 Sopot
tel: 513445886
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Paderewskiego 22
85-075
tel: 523813058
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Grabowska 32
40-172 Katowice
tel: 32 2058830
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Botox w leczeniu bruksizmu - na czym polega zabieg...
Coraz większą popularnością w gabinetach medyc...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Konferencje naukowe online cieszą się coraz wię...
Obrzęk jest efektem nagromadzenie się w przestrz...
Piękna, wysportowana sylwetka to cel, który wyzn...