Centrum Medycyny Estetycznej

Miejsce w Rankingu: -
Centrum Medycyny Estetycznej
Jacka Malczewskiego 2a
65-001 Zielona Góra
tel: 886 207 396 http://www.medestetic.com.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane

Wszystko o klinice

MEDESTETIC jest znajdującym się w Zielonej Górze centrum Medycznym, założonym przez lek. med Marcina Banaszka. Lekarz należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Gabinet jest doskonale wyposażonym miejscem, w którym znajdują się najnowocześniejsze urządzenia oraz innowacyjne preparaty medyczne.

Oferta MEDESTETIC skierowana jest do kobiet i mężczyzn, którzy chcą zadbać o swój wygląd oraz dobre samopoczucie. Szeroka gama oferowanych usług to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i oczekiwania pacjentów, a także nieustannie rozwijającą się dziedzinę, jaką jest medycyna estetyczna. W centrum pracuje świetnie przygotowany zespół, którego praca bazuje na doświadczeniu, wiedzy oraz pomocy zaawansowanych technologicznie urządzeń i preparatów.
Lek. med. Banaszek osobiście wykonuje wszystkie zabiegi, dbając o to, aby każdy z pacjentów czuł się bezpiecznie, komfortowo i indywidualnie.
 
W MEDESTETIC wykonuje się specjalistyczne zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botoksu). Substancja w kontrolowany sposób delikatnie paraliżuje zakończenia nerwów obwodowych, unieruchamiając mięśnie odpowiadające za powstawanie zmarszczek mimicznych. Botoks jest powszechnie stosowany do wypełniania zmarszczek, a także pozwala pozbyć się burksizmu czy nadpotliwości.
Do często wykonywanych należą też zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (wampirzy lifting). Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę twarzy osocza, uzyskanego z krwi. Celem tego jest wypełnienie drobnych zmarszczek, walka z cieniami pod oczami czy łysieniem. 
W ofercie MEDESTETIC znajdują się także profesjonalne szkolenia przeznaczone dla lekarzy medycyny estetycznej. Szkolenia mają na celu szlifowanie umiejętności w zakresie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, fibryny czy nici PDO.
Jeśli szukasz najlepszego centrum medycyny estetycznej na terenie Zielonej Góry, powinieneś zapoznać się z ofertą MEDESTETIC. Znajdziesz tu fachową pomoc, przyjazną atmosferę oraz troskliwą opiekę.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

ul. Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno
tel: 517 535 878
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Lubelska 16-18/LU9
30-003 Kraków
tel: 888 404 112
Ocena: 5/5 (1 opinia)
pl. Matejki 3/1
65-056 Zielona Góra
tel: 503 025 100
Twoja ocena
Niemcewicza 2/u2
71-553 Szczecin
tel: 604 544 566
Twoja ocena
ul. HETMAŃSKA 24
35-085 Rzeszów
tel: 694 83 43 55
Twoja ocena
ul. Graniczna 4b
35-326 Rzeszów
tel: +48 601 960 500
Twoja ocena

Mezoterapia znajduje szerokie zastosowanie w medyc...
Cellulit to przyczyna kompleksów wielu kobi...
Czym zajmują się kliniki medycyny estetycznejMed...
Co to jest klinika medycyny estetycznejKlinki medy...
Botox w leczeniu bruksizmu - na czym polega zabieg...
Wolumetria twarzy - jak uzyskać idealny owal bez ...