Centrum Medycyny Estetycznej

Miejsce w Rankingu: -
Centrum Medycyny Estetycznej
Jacka Malczewskiego 2a
65-001 Zielona Góra
tel: 886 207 396 http://www.medestetic.com.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane zaplanowane

Wszystko o klinice

MEDESTETIC jest znajdującym się w Zielonej Górze centrum Medycznym, założonym przez lek. med Marcina Banaszka. Lekarz należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Gabinet jest doskonale wyposażonym miejscem, w którym znajdują się najnowocześniejsze urządzenia oraz innowacyjne preparaty medyczne.

Oferta MEDESTETIC skierowana jest do kobiet i mężczyzn, którzy chcą zadbać o swój wygląd oraz dobre samopoczucie. Szeroka gama oferowanych usług to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i oczekiwania pacjentów, a także nieustannie rozwijającą się dziedzinę, jaką jest medycyna estetyczna. W centrum pracuje świetnie przygotowany zespół, którego praca bazuje na doświadczeniu, wiedzy oraz pomocy zaawansowanych technologicznie urządzeń i preparatów.
Lek. med. Banaszek osobiście wykonuje wszystkie zabiegi, dbając o to, aby każdy z pacjentów czuł się bezpiecznie, komfortowo i indywidualnie.
 
W MEDESTETIC wykonuje się specjalistyczne zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botoksu). Substancja w kontrolowany sposób delikatnie paraliżuje zakończenia nerwów obwodowych, unieruchamiając mięśnie odpowiadające za powstawanie zmarszczek mimicznych. Botoks jest powszechnie stosowany do wypełniania zmarszczek, a także pozwala pozbyć się burksizmu czy nadpotliwości.
Do często wykonywanych należą też zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (wampirzy lifting). Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę twarzy osocza, uzyskanego z krwi. Celem tego jest wypełnienie drobnych zmarszczek, walka z cieniami pod oczami czy łysieniem. 
W ofercie MEDESTETIC znajdują się także profesjonalne szkolenia przeznaczone dla lekarzy medycyny estetycznej. Szkolenia mają na celu szlifowanie umiejętności w zakresie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, fibryny czy nici PDO.
Jeśli szukasz najlepszego centrum medycyny estetycznej na terenie Zielonej Góry, powinieneś zapoznać się z ofertą MEDESTETIC. Znajdziesz tu fachową pomoc, przyjazną atmosferę oraz troskliwą opiekę.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

Niemcewicza 2/u2
71-553 Szczecin
tel: 604 544 566
Twoja ocena
ul. Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno
tel: 517 535 878
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Lubelska 16-18/LU9
30-003 Kraków
tel: 888 404 112
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Graniczna 4b
35-326 Rzeszów
tel: +48 601 960 500
Twoja ocena
pl. Matejki 3/1
65-056 Zielona Góra
tel: 503 025 100
Twoja ocena
ul. HETMAŃSKA 24
35-085 Rzeszów
tel: 694 83 43 55
Twoja ocena

Wolumetria twarzy - jak uzyskać idealny owal bez ...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Przybieranie na wadze pomimo stosowaniu diet, zmę...
Co to jest klinika medycyny estetycznejKlinki medy...
Cellulit to przyczyna kompleksów wielu kobi...
Piękna, wysportowana sylwetka to cel, któr...