Dr Damian Gabinet Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Miejsce w Rankingu: 20
Dr Damian Gabinet Medycyny Estetycznej i Dermatologii
  • Obsługa pacjenta 5/5
  • Cena usług 5/5
  • Efekty zabiegu 5/5
Abrahama 25
81-825 Sopot
tel: 513445886 http://www.drdamian.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 1
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
umówione umówione Zamknięte Zamknięte umówione Zamknięte Zamknięte

Wszystko o klinice

DR DAMIAN jest znajdującym się w Sopocie profesjonalnym i całkowicie nowoczesnym gabinetem medycyny estetycznej. Placówka istnieje już od wielu lat. Swoją renomę i sukces zawdzięcza wiedzy specjalistów w nim zatrudnionych, ich doświadczeniu, innowacyjnemu wyposażeniu oraz indywidualnemu podejściu do pacjenta. Założycielem gabinetu jest lek. med. Damian Antczak, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, a także lekarz medycyny estetycznej.
 
W gabinetach placówki leczy się różnorakie schorzenia skóry, a także usuwa tatuaże, modeluje sylwetkę czy leczy nadpotliwość. Tym, co wyróżnia gabinet DR DAMIAN, jest dyskrecja, życzliwość i dbałość o komfort, dobro i piękno każdego pacjenta. Oferta placówki skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn bez względu na wiek. W doskonale wykwalifikowanym zespole placówki znajduje się także okulista, ortopeda, chirurg ogólny oraz specjalistka pielęgniarstwa operacyjnego.
 
Gabinet DR DAMIAN specjalizuje się w wykonywaniu zaawansowanych zabiegów przy użyciu nowoczesnych i całkowicie bezpiecznych preparatów. Do najczęściej wybieranych przez pacjentów należą peelingi medyczne. Ich zadaniem jest złuszczenie naskórka w celu poprawy ogólnego stanu i wyglądu skóry, a także usunięcie przebarwień i spłycenie drobnych zmarszczek. Do równie popularnych zabiegów należy tu wypełnianie kwasem hialuronowym. Celem tych działań jest odmłodzenie skóry poprzez wypełnienie bruzd i zmarszczek. Pacjenci Dr Antczaka także chętnie korzystają z zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, zwanej potocznie botoksem. Jej działanie polega na kontrolowanemu sparaliżowaniu mięśni twarzy, odpowiadających za powstawanie zmarszczek. Efekty tego zabiegu widoczne są już w kilka dni po jego przeprowadzeniu.
 
Te i wiele innych, skutecznych zabiegów medycyny estetycznej oraz bogata oferta medyczna dostępna w gabinetach DR DAMIAN czyni z placówki jedną z najlepszych w Sopocie. Jeśli masz problem natury estetycznej lub szukasz najlepszego specjalisty, powinieneś skorzystać z pomocy zespołu placówki.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (1)
Waldek
W gabinecie, na miejscu najlepszy dla mnie ortopeda. Polecam.
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

Arkuszowa 73
01-934 Warszawa
tel: +48503913935
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Paderewskiego 22
85-075
tel: 523813058
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
tel: 885111185
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Grabiszyńska 35
53-501
tel: 600490415
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Rynek 32
39-200 Dębica
tel: 602789851
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Na twarzach młodych osób często zauważal...
Kwas hialuronowy jest substancją o bardzo szeroki...
Zmarszczki wokół oczu potocznie nazywa się kurz...
Regularnie ćwiczysz oraz zdrowo się odżywiasz, ...
Z zabiegu modelowania warg sromowych kwasem hialur...
Większość zabiegów laserowych wykonywany...