DR Jędryś Chirurgia Plastyczna

Miejsce w Rankingu: 4
DR Jędryś Chirurgia Plastyczna
Zabłocie 35/68 klatka B
30-701 Kraków
tel: 511729279 https://chirurgplastyczny-krakow.pl/
Średnia Ocena
3/5
ILOŚĆ OCEN: 2
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9.00 – 18.00 9.00 – 18.00 9.00 – 18.00 9.00 – 18.00 9.00 – 18.00 Zamknięte Zamknięte

Wszystko o klinice

Dr n.med. Joanna Jędrys to chirurg plastyczny z bogatą wiedzą i wykształceniem popartymi długim stażem pracy. Realizuje swoją działalność w Krakowie, gdzie przeprowadza konsultacje i zabiegi w znieczuleniu miejscowym w swoim Centrum Medycznym DBAJ O PIERSI w Krakowie.Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w znieczuleniu ogólnym odbywają się natomiast w prywatnym szpitalu.
 

Dr Jędrys specjalizuje się miedzy innymi w operacjach twarzy, w tym między innymi plastyce powiek, uszu i liftingu twarzy. Dla Pań, które pragną poprawić wygląd piersi, oferowany jest zabieg ich powiększenia oraz modelowania za pomocą implantów lub przeszczepu tkanki tłuszczowej. Można dokonać tutaj również redukcji zbyt obfitego biustu.
 
W ofercie znajduje się również plastyka powłok brzucha, która umożliwia poprawę wyglądu sylwetki. Pacjenci mogą zdecydować się także na usunięcie znamion oraz nowotworów skóry zlokalizowanych w trudnych obszarach skóry.
 
Oprócz zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, pacjenci maja do dyspozycji szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej. Wśród nich znajduje się między innymi leczenie osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia, a także wypełnianie botoksem oraz kwasem hialuronowym. Dr Jędrys dysponuje również laserem frakcyjnym CO2, który umożliwia wykonywanie licznych zabiegów z zakresu laseroterapii. 

Dr Jędrys zapewnia swoim pacjentom wysoki komfort, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego problemu. Lekarz szczegółowo omawia z pacjentem wskazania do zabiegu, sposób postępowania oraz przewidywane efekty. Wyjaśnia również wszelkie wątpliwości i udziela szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki temu, zarówno wizyta konsultacyjna, jak również przygotowania do zabiegu mogą przebiegać w bezstresowej atmosferze.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (2)
~KK
!Totalny brak profesjonalizmu!
Pierwszy termin, na który zostałem umówiony po konsultacji został odwołany z powodu braku zaliczki przez wiadomość SMS - który dostałem rano, 3 dni przed terminem w dokładny dzień, kiedy miałem zrobić przelew natychmiastowy. W potwierdzeniu konsultacji lekarskiej od lekarza mowa jest o wpłaceniu zaliczki "około 3 dni przed zabiegiem". Następny termin umówiłem z recepcją na kolejny miesiąc ze względu na urlop lekarza o którym zostałem poinformowany.
Kilka dni po umówieniu drugiego terminu z recepcją dostałem telefon, w którym doktor poinformowała mnie, że przez nie stawienie się na poprzedni termin oraz moją poprzednią opinię w internecie o kolejkach i opóźnieniach (!!!) mój termin osobiście ANULUJE i nie zgodzi się na zabieg po czym zakończyła rozmowę zgryźliwym komentarzem. Uzasadnieniem anulowania był fakt, że przez brak kontaktu z pacjentem który nie wpłacił zaliczki (chociaż recepcja w czasie umawiania pierwszego terminu zapewniała, że będzie dzwonić w sprawie potwierdzenia terminu, czego nie zrobiła) lekarz ma prawo odmówić kolejnego zabiegu o czym nikt mnie nie poinformował osobiście (przez co straciłem 270 zł za wizytę!!!).
Jeszcze raz, brak profesjonalizmu i fatalna obsługa klienta. Gorąco nie polecam.
Alexa
Klinika to bardzo przyjazne miejsce, w którym pracują ludzie z pasją. Czułam się przez cały pobyt bardzo komfortowo i bezpiecznie.
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

Jaczewskiego 2
20-950 Lublin
tel: 607 685 160
Ocena: 5/5 (1 opinia)
ul. Gen. Romana Abrahama 18/322
03-982 Warszawa
tel: 508 713 484
Twoja ocena
al. Rejtana 53
35-326 Rzeszów
tel: 507025840
Twoja ocena
Grzegórzecka 67c
31-559 Kraków
tel: 600 00 34 30
Twoja ocena
Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz
tel: 52 345 50 80
Twoja ocena
ul Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa
tel: 22 654 12 98
Twoja ocena

Piękna, wysportowana sylwetka to cel, któr...
Botox w leczeniu bruksizmu - na czym polega zabieg...
Dermatoskopia jest badaniem, które w znaczn...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Wolumetria twarzy - jak uzyskać idealny owal bez ...
Obecnie wiele osób zmaga się z problemami ...