Gabinet Dermatologiczny lek.med Marek Haslinger

Miejsce w Rankingu: -
Gabinet Dermatologiczny  lek.med  Marek Haslinger
Rynek 32
39-200 Dębica
tel: 602789851 http://www.derm-estetica.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
16:00 - 19:00 16:00 - 19:00 16:00 - 19:00 16:00 - 19:00 16:00 - 19:00 Zamknięte Zamknięte

Wszystko o klinice

Dr Marek Haslinger jest specjalistą w obszarze dermatologii zarówno ogólnej, jak i estetycznej. Swój prywatny gabinet dermatologiczny prowadzi od 1995 roku w Dębicy. Przez lata szkoleń zdobywał doświadczenie w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych, co potwierdzają liczne certyfikaty.

W zakres jego zainteresowań zawodowych wchodzą przede wszystkim zabiegi dermatologii estetycznej. Jako jeden z pierwszych gabinetów na Podkarpaciu zaczął stosować lasery w dermatologii - najpierw do trwałego usuwania owłosienia, później zamykania naczyń krwionośnych, likwidacji rumieńców i usuwania tatuaży. Świadczy usługi z zakresu leczenia chorób skory, korekcji niedoskonałości i powstrzymywania objawów starzenia. Oferuje profesjonalną obsługę, najnowsze technologie i metody, a także atrakcyjne ceny. 

Wśród oferowanych przez dr Marka Haslingera usług są między innymi dermatoskopia - diagnostyka znamion i pieprzyków, a także usuwanie wszelkiego rodzaju zmian skórnych metodą elektrokoagulacji, kriochirurgii lub krioterapii.
Zajmuje się także usuwaniem blizn potrądzikowych i leczeniem schorzeń dermatologicznych, takich jak łuszczyca, grzybica i inne choroby paznokci i włosów.


Z zakresu dermatologii estetycznej oferuje nieoperacyjne usuwanie zmarszczek za pomocą botoksu i innym wypełniaczy, lifting twarzy z wykorzystaniem nici PDO czy usuwanie zmian potrądzikowych przy pomocy mikrodermabrazji. Używając toksyny botulinowej leczy nadmierną potliwość, z kolei do usuwania rozstępów czy cellulitu stosuje mezoterapię.
Znaczna część jego działalności to laseroterapia. Dzięki laserowi niweluje blizny, przebarwienia i zmarszczki, dokonuje trwałej depilacji, a także zamyka naczynka. W jego gabinecie można skorzystać z laserowego fotoodmładzania, usunąć plamy barwnikowe oraz tatuaże. Marek Haslinger pracuje na produktach sprawdzonych marek, a dzięki przystępnej lokalizacji Dębicy przyjmuje pacjentów z całego Podkarpacia.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Wolumetria twarzy - jak uzyskać idealny owal bez ...
Stres i zmęczenie to uczucia, które są si...
Mezoterapia znajduje szerokie zastosowanie w medyc...
Czym zajmują się kliniki medycyny estetycznejMed...
Co to jest klinika medycyny estetycznejKlinki medy...