Laguna Estetica Medycyna Estetyczna i Dermatologia

Miejsce w Rankingu: -
Laguna Estetica Medycyna Estetyczna i Dermatologia
  • Obsługa pacjenta 5/5
  • Cena usług 5/5
  • Efekty zabiegu 5/5
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
tel: 724707000 http://lagunaestetica.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9.00 – 20.00 9.00 – 20.00 9.00 – 20.00 9.00 – 20.00 9.00 – 20.00 Zamknięte Zamknięte

Wszystko o klinice

Laguna Estetica to wynik wieloletniej i owocnej pracy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Klinika świadczy swoje usługi od ponad 15 lat. Od początku swojej działalności zdążyła rozwinąć zakres świadczonych usług, dzięki czemu obecnie może zaoferować swoim pacjentom szerokie spectrum zabiegów na bardzo wysokim poziomie.
 

Klinika głównie koncentruje swoją działalność wokół chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W ofercie znajduje się również okuloplastyka, dermatologia estetyczna dermatochirurgia i chirurgia żylaków. 
Wśród najbardziej zaawansowanych i pożądanych zabiegów znajduje się między innymi powiększanie piersi, lifting twarzy i szyi, przeszczep tkanki tłuszczowej, liposukcja oraz korekcje nosa i uszu.
 
Opiekę nad pacjentami kliniki sprawują wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie medyczne i dużą wiedzę popartą bogatym doświadczeniem. W skład zespołu wchodzą chirurdzy plastyczni, dermatolodzy i okuliści. Dbają oni, aby każdy z pacjentów mógł uzyskać fachową poradę i szczegółowe wyjaśnienia na temat wszystkich swoich wątpliwości. 
W trosce o dobro pacjentów stosuje się również wysokiej jakości materiały, a sprzęt używany do zabiegów to urządzenia odpowiadające najnowocześniejszym osiągnięciom światowej technologii.
 
Wiedząc, że proces przywracania piękna i młodzieńczego wyglądu wymaga nie tylko wykonania operacji czy zabiegu, ale również komfortu i spokoju, Klinika Laguna Estetica stała się miejscem, które pozwala się zrelaksować i odprężyć w komfortowych pomieszczeniach.
Klinika mieści się w Gdyni, w dogodnej lokalizacji. Dzięki swojej szerokiej ofercie i wysokim standardzie usług, jest w stanie spełnić oczekiwania każdego pacjenta, poszukującego piękna, młodości i dobrego samopoczucia.

Wpisz swoją opinię na temat kliniki
Obsługa pacjenta
Cena usług
Efekty zabiegu
Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

ul. Wodociągowa 47
30-205 Kraków
tel: tel:+48602439555
Twoja ocena
Paderewskiego 22
85-075
tel: 523813058
Twoja ocena
Grabowska 32
40-172 Katowice
tel: 32 2058830
Twoja ocena

Mezoterapia znajduje szerokie zastosowanie w medyc...
Botox w leczeniu bruksizmu - na czym polega zabieg...
Leczenie zimnem po raz pierwszy zostało zastosowa...
Czym zajmują się kliniki medycyny estetycznejMed...
Co to jest klinika medycyny estetycznejKlinki medy...
Cellulit to przyczyna kompleksów wielu kobi...