Webinar dla lekarzy, studentów i farmaceutów - jak wygląda stworzenie takiej prezentacji?

Webinar dla lekarzy, studentów i farmaceutów - jak wygląda stworzenie takiej prezentacji?

Jesteś studentem kierunku medycznego i szukasz dodatkowego źródła wiedzy? Przez pandemię nie mogłeś wziąć udziału w ciekawej konferencji naukowej lub wykładzie? Chcesz zorganizować dla lekarzy i farmaceutów prezentację nowego leku? Doskonałym sposobem na to będzie stworzenie merytorycznego webinaru. Dlaczego ta forma przekazu wiedzy jest obecnie tak popularna? Czy stworzenie webinaru jest skomplikowane?

Webinar - idealne rozwiązanie w dobie pandemii
Webinar jest prezentacją, przedstawioną w formie filmu. Materiał ten znajduje się w przestrzeni internetowej i jest dostępny dla wszystkich uczestników którzy się zarejestrowali lub wykupili bilet. Badania wskazują, że tę formę przekazu wybiera aż 70% lekarzy, pielęgniarek, studentów, farmaceutów oraz pracowników naukowych. Nic dziwnego, webinary można oglądać nie tylko na ekranach komputerów, ale też na urządzeniach mobilnych podłączonych do sieci.

Jak stworzyć webinar?
Do tego celu warto wykorzystać najlepsze możliwości. Taką właśnie jest wsparcieNEO-VINCI. NEO-VINCI to zespół specjalistów, którzy zaplanują i stworzą profesjonalny webinar, odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Firma współpracuje z najwybitniejszymi autorytetami dziedzin medycznych, którzy czuwają nad merytoryczną częścią prezentacji. Po uzyskaniu treści webinaru specjaliści przystąpią do realizacji strategii marketingowej, dzięki której o Twojej prezentacji zostanie poinformowana odpowiednia grupa docelowa. NEO-VINCI dysponuje obszerną bazą kontaktów, co znacznie ułatwi wypromowanie webinaru. W następnym kroku dojdzie do produkcji prezentacji. Firma korzysta z własnego, nowoczesnego i w pełni przystosowanego studia, znajdującego się w Warszawie. Tam, nad realizacją webinaru będzie pracować sztab ludzi specjalizujących się w działaniach w zakresie IT.


Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

"Pajączki" są potoczną nazwą dla zmian estetyc...
Większość zabiegów laserowych wykonywany...
Pajączki to potoczna nazwa na teleangiektazje, cz...
Na twarzach młodych osób często zauważal...
Zabieg epilacja laserowa nie musi kojarzyć się z...
Obrzęk jest efektem nagromadzenie się w przestrz...