Piękne i naturalnie wyglądające usta, jak uzyskać taki efekt?

Piękne i naturalnie wyglądające usta, jak uzyskać taki efekt?

Usta od zawsze są uważane za jeden z najważniejszych elementów wyglądu zewnętrznego, dlatego stale dąży się do tego, aby prezentowały się zdrowo i pięknie. Jednakże z reguły usta nie są idealne — niektóre charakteryzują się bardzo wąskimi wargami, a także sporą asymetrycznością, dlatego dla niektórych pacjentów tego typu zabiegi medycyny estetycznej nie tylko pozwolą im zyskać zmysłowe usta, dzięki którym będą wyglądać młodziej, ale również zabieg poprawi samopoczucie i zwiększy komfort życia. Z biegiem lat czerwień wargowa oraz wyraziste kontury ust zanikają, a kąciki zaczynają samoistnie opadać, co może wpłynąć na wyraz naszej twarzy, dlatego warto zastanowić się nad bezpiecznym zabiegiem modelowania ust, który pozwoli poprawić objętość warg, osiągnąć symetryczny wygląd oraz zmniejszyć zmarszczki w kącikach ust. Jak uzyskać taki efekt?

Czym naturalnie powiększyć usta?
Obecnie najczęściej stosowanym wypełniaczem przeznaczonym do modelowania ust są preparaty z kwasem hialuronowym, który jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Wargi w dużym stopniu składają się właśnie z kwasu hialuronowego i kolagenu, które wraz z wiekiem są produkowane w coraz mniejszych ilościach, dlatego można zauważyć rozmycie się konturów ust oraz opadające kąciki czy ogólną suchość warg. W przypadku modelowania i powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykorzystuje się formę usieciowaną, której zadaniem jest nadanie nawilżenia ustom oraz objętości. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego usta zyskują na naturalnym kształcie, który będzie utrzymywał się od 6 do 12 miesięcy.

Efekty modelowania ust kwasem hialuronowym
Dzięki zabiegowi modelowanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego można liczyć na poprawienie ogólnej objętości wargi górnej oraz wargi dolnej, a także na skorygowanie wszelkich asymetrii. Dzięki wprowadzeniu kwasu hialuronowego poprawiony zostanie kontur warg, a także na intensywności zyska czerwień wargowa oraz ogólne nawilżenie ust, dzięki czemu będą wyglądały niezwykle kusząco — z pewnością odejmą Ci lat i dodadzą Ci kobiecości!

Opinie o klinice (0)
Dodaj swoją opinię
Oceń miejsce

Inne miejsca z tej kategorii

Obecnie wiele osób zmaga się z problemami układ...
Wampirzy lifting - choć ta nazwa brzmi tajemniczo...
Większość zabiegów laserowych wykonywany...
Coraz większą popularnością w gabinetach medyc...
Wolumetria twarzy - jak uzyskać idealny owal bez ...
Nadpotliwość jest dość krępującym problemem,...